DUYURULAR


Şampiyon Yenicami Ağdelen Kulubü

YENİCAMİ AĞDELEN KULÜBÜ YENİ YÖNETİM KURULU TOPLANDI

Geçtiğimiz hafta yapılan olağan genel kurulda seçilen yeni Yenicami Ağdelen Kulübü Yönetim Kurulu ilk resmi toplantısını dün akşam kulüp binasında gerçekleştirdi. Hatırlanacağı gibi Kaan Kaner ve ekibi tek liste olarak genel kurulda yeniden göreve getirilirken geçtiğimiz yıl görev alan yönetim kurulu üyelerine yeni eklenen isimler de olmuştu. 

‘KULÜP YÖNETİMLERİ VE TEKNİK ADAMLAR KENDİNİ GELİŞTİRMESİ GEREKİR’

Kulübümüz son yedi yıldır özkaynak çalışmalarına önem vermiştir. Bu doğrultuda gerek fiziki gerekse de insana olan yatırımlarını artırmış, bunu yaparken de Kıbrıs Türk futbolunun gerçek anlamda ileriye gidebilmesini hedeflemiştir. Bilindiği üzere takımınız 2016- 2017 sezonunun ilk devresini en yakın rakibinin 9 puan önünde tamamlamıştır. Ligin ilk yarısına baktığımızda takımımızın başarılı bir performans sergilediği gerçektir. 

YENİCAMİ AKADEMİDE YENİ DÖNEM

Yenicami Ağdelen Kulübü bünyesinde 2010 yılında proje olarak başlayan YAK Spor Akademisi değişen ve gelişen dönemde rekabet şartlarını bir üst seviyeye taşımak, bilimsel projeleri hayata geçirmek ve kaliteli sporcu sayısını daha da artırabilmek için eğitim kadrosuna yeni antrenörler ve spor bilimciler dahil etmiştir. 

YAK SPOR KOMPLEKSİ BASINA TANITILDI

Yenicami Ağdelen Kulübü Lefkoşa’ya çağın ihtiyaçlarına uygun bir spor kompleksi yapıyor.
Yenicami Ağdelen Kulübü Lefkoşa, Metehan bölgesinde 30 dönüm üzerine çok amaçlı, çağdaş bir spor kompleksi yapıyor.

YAK Spor Kompleksi Basın Bilgi Notu